Joan edukira
Euskadi
Kontratazio Publikoa Euskadin
Kontratatzailearen profila

2021CONTR005

Bidasoako Garapen Agentzia, S.A.
Kontratuaren xedea

Bidasoko Garapen Agentzia S.A (Bidasoa activa-Bidasoa bizirik) entitaterako ekipamendu informatikoa hornitzea eta horniduraren xedeko hardawarea mantentzeko zerbitzua eta laguntza teknikoa ematea kontratatzeko

Lehen argitalpenaren data
2021/07/07 12:01
Azken argitalpenaren data
2025/06/04 10:40
Espedientea
2021CONTR005
Kontratu mota
Hornidurak
Izapidetzearen egoera
Amaituta
Kontratuaren aurrekontua, BEZik gabe
84.200
Botere adjudikatzailea
Bidasoako Garapen Agentzia, S.A.
Erakunde sustatzailea

A20421053 - Bidasoako Garapen Agentzia, S.A.

Lizitazio elektronikoa egiteko web orria
https://www.contratacion.euskadi.eus/KPELicitacion
Kontratuaren xedea

Bidasoko Garapen Agentzia S.A (Bidasoa activa-Bidasoa bizirik) entitaterako ekipamendu informatikoa hornitzea eta horniduraren xedeko hardawarea mantentzeko zerbitzua eta laguntza teknikoa ematea kontratatzeko

Espedientea

2021CONTR005

Kontratu txikia
Ez
Covid-19aren kudeaketarako kontratua
Ez
Suspertze, Eraldaketa eta Erresilientzia Plana
Ez
Adjudikazio-prozedura
Irekia
Estatuko Legea
Ley 9/2017
Arauketa harmonizatuaren mende
Ez
Esparru-akordioa
Ez
Eskuratzeko sistema dinamikoa
Ez
Baterako kontratazioa
Ez
Baliabide propioei enkargatzea
Ez
Izapidetzearen egoera
Amaituta
Tramitazioa
Arrunta
Kontratu mota
Hornidurak
Errekurtsoa
Ez
Lizitazio elektronikoa
Bai
Lizitazio elektronikoa egiteko web orria
KPE lizitazioa
Bai
Botere adjudikatzailea

Bidasoako Garapen Agentzia, S.A.

NUTS kodea
ES212
Posta helbidea

Hendaia, 8. Palacio Ducoureau Jauregia. 20301 Irun (Gipuzkoa)

Erakunde sustatzailea

A20421053 - Bidasoako Garapen Agentzia, S.A.

Posta-helbidea

Hendaia, 8. Palacio Ducoureau Jauregia. 20301 Irun (Gipuzkoa)

Kontratazio-organoa

Administrazio Kontseilua

Erakunde izapidetzailea

A20421053 - Bidasoako Garapen Agentzia, S.A.

Posta-helbidea

Hendaia, 8. Palacio Ducoureau Jauregia. 20301 Irun (Gipuzkoa)

Kontratazio-mahaia
Kontratazioa Mahaia - Bidasoako Garapen Agentzia, S.A.
Botere mota
Beste mota bat
Jarduera nagusia

Gai ekonomiko eta finantzarioak

Beste botere mota bat

Administrazio publikoa ez den esleipen ahalmena

Harreman teknikoa

Izen-abizenak

Agencia de Desarrollo del Bidasoa Bidasoko Garapen Agentzia, S.A.

Helbidea

Hendaia, 8. Palacio Ducoureau Jauregia. 20301 Irun (Gipuzkoa)

Helbide elektronikoa
contratacion@bidasoa-activa.com
Telefonoa
+34 943509600
Irekitzeko gutxieneko quoruma
2

Mahai/batzordeko kidea

Izena

Eva María

Funtzioa
Idazkari
Helbide elektronikoa

efernandez@bidasoa-activa.com

Izena

Ana Isabel Almajano Miranda

Funtzioa
Ordezko
Helbide elektronikoa

aalmajano@bidasoa-activa.com

Izena

Silvia Istillarte Pardo

Funtzioa
Ordezko
Helbide elektronikoa

sistillarte@bidasoa-activa.com

Izena

María Lourdes

Funtzioa
Besterik
Helbide elektronikoa

lgoni@bidasoa-activa.com

Izena

María Aranzazu

Funtzioa
Besterik
Helbide elektronikoa

maranburu@bidasoa-activa.com

Errekurtso-organoa
Deskribapena

Irungo Udala

Herria
Irun
Nagusia
Bai
Erosketa-zentral batek adjudikatzen du kontratua
Ez
CPV
30237300-2 - Material informatikoa (Nagusia)
Gauzatze-leku nagusia EBn
Bai
Gauzatze-leku nagusiaren NUTS kodeak
NUTS kodea
ES212 - Gipuzkoa (Nagusia)
Kontratazio Publikoari buruzko Akordioaren babespean dagoen kontratua
Ez
Sortaka zatitzea
Ez
Aldaerak onartzen dira
Ez
Aukerak onartzen dira
Ez
Prezio unitarioak
Bai
Pleguak eskuratzeko modua

https://www.contratacion.euskadi.eus/

Kontratuaren iraupena
3 Urteak
Luzapenak
Ez
Zerbitzua ematea lanbide jakin baten esku uzten da
Ez
Kaudimen ekonomiko eta finantzarioa kontratazio-pleguetan adierazita
Bai
Kaudimen-irizpideak kontratazio-pleguetan ageri dira
Bai
Adjudikatzeko irizpideak

Prezioa ez da esleitzeko irizpide bakarra

Kostuari buruzko irizpideak (irizpide bat baino gehiago badaude)
Irizpidea

Irizpide ekonomikoak

Ponderazioa
70
Irizpidea

Irizpide kualitatiboak

Ponderazioa
30
Enkante elektronikoa erabiliko da
Ez
Eskaintzak eta parte hartzeko eskaerak aurkezteko lekua
Helbidea

https://www.contratacion.euskadi.eus

Telefonoa
+34 943509600
Helbide elektronikoa
contratacion@bidasoa-activa.com
Eskaintzak edo parte hartzeko eskaerak aurkezteko erabil daitezkeen hizkuntzak
Hizkuntza
ES - Gaztelania
Hizkuntza
EU - Euskara
Eskaintzak katalogo elektroniko gisa aurkeztu behar dira, edo katalogo elektroniko bat eduki behar dute
Ez
Lizitatzaileak eskaintzari eutsi behar dion gutxieneko epea
6 Hilabeteak
Klausula bereziak
Mota

Ingurumenekoak

Esleipen Irizpideak
Bai
Egikaritzeko baldintza bereziak
Ez
Kaudimen teknikoen irizpideak
Ez
Kontratu erreserbatuak
Ez
Beste batzuk
Ez
Mota

Gizarte arlokoak

Esleipen Irizpideak
Bai
Egikaritzeko baldintza bereziak
Ez
Kaudimen teknikoen irizpideak
Ez
Kontratu erreserbatuak
Ez
Beste batzuk
Ez
Mota

Emakume eta gizonen arteko berdintasuna

Esleipen Irizpideak
Bai
Egikaritzeko baldintza bereziak
Bai
Kaudimen teknikoen irizpideak
Ez
Kontratu erreserbatuak
Ez
Beste batzuk
Ez
Lantegi babestuetarako erreserbatua
Ez
Enplegu babestuko programa batean egikaritzeko
Ez
Nahitaezkoa da kontratua betearazteko adjudikatutako langileen izenak eta lanbide-kualifikazioak ematea
Ez
Aldizkako kontratuak dira
Ez
Eskari elektronikoa erabiliko da.
Ez
Fakturazio elektronikoa onartuko da
Ez
Ordainketa elektronikoa erabiliko da
Ez
Zenbatetsitako balioa

84.200

Kontratuaren aurrekontua, BEZik gabe
84.200
Kontratuaren aurrekontua, BEZa barne
101.882
Oharrak
Lehen urtetik aurrera, urteko aurrekontu-kreditua egotearen baldintzapeko aurrekontua.
EBren funtsekin finantzatuta
Ez
Kontratuko aurrekontuaren BEZa(k)
Kontzeptua
BEZa
BEZ mota
21 %, BEZaren tasa orokorra
Prezio unitarioak
Kontzeptua

Ekipamendua

CPV
Material informatikoa
Prezioa, BEZarekin
1.149,5
Prezioa, BEZ gabe
950
Kontzeptua

Monitoreak

CPV
Material informatikoa
Prezioa, BEZarekin
217,8
Prezioa, BEZ gabe
180
Kontzeptua

Teklatuak eta saguak

CPV
Material informatikoa
Prezioa, BEZarekin
60,5
Prezioa, BEZ gabe
50
Kontzeptua

SSD Diskoak

CPV
Material informatikoa
Prezioa, BEZarekin
78,65
Prezioa, BEZ gabe
65
Kontzeptua

Eramangarriak

CPV
Material informatikoa
Prezioa, BEZarekin
1.512,5
Prezioa, BEZ gabe
1.250
Kontzeptua

CPU integratua

CPV
Material informatikoa
Prezioa, BEZarekin
1.452
Prezioa, BEZ gabe
1.200
Kontzeptua

W10 Lizentziak

CPV
Material informatikoa
Prezioa, BEZarekin
242
Prezioa, BEZ gabe
200
Behin-behineko bermea
Ez
Behin betiko bermea
Bai
Behin betiko bermearen zenbatekoa

Kontratuaren balio zenbatetsiaren %5a

Fitxategiak
Fitxategi mota
Administrazio-klausula partikularren agiria
Fitxategiaren izena
Fitxategi mota
EKAB
Fitxategi mota
Espedientea onartzea
Fitxategi mota
Justifikazio-memoria
Ez dago loteei buruzko informaziorik
Eskaintzak edo parte hartzeko eskabideak aurkezteko muga-eguna
2021/07/27 12:00
Plikak irekitzea Gaitasun eta kaudimena
Deskribapena

A Fitxategiaren Irekitzea

Irekitze-data
2021/07/28 12:00
Publikoa
Ez
Lekua

Hendaia, 8. Palacio Ducoureau Jauregia 20301 Irun

Plikak irekitzea Balio-iritziak
Deskribapena

B Fitxategiaren Irekitzea

Irekitze-data
2021/08/03 12:00
Publikoa
Bai
Lekua

Hendaia, 8. Palacio Ducoureau Jauregia 20301 Irun

Pertsona baimenduei eta irekitzeko prozedurari buruzko informazioa

Publikoa

Plikak irekitzea Formulak
Deskribapena

C Fitxategiaren irekitzea

Irekitze-data
2021/09/06 12:00
Publikoa
Bai
Lekua

Hendaia, 8. Palacio Ducoureau Jauregia 20301 Irun

Pertsona baimenduei eta irekitzeko prozedurari buruzko informazioa

Publikoa

Enpresa lizitatzaileak
Izen soziala

MONTTE, S.L.

IFK
B20062295
ETEa da
Bai
Egoitza soziala Europar Batasunean
Bai
NUTS kodea
ES212
Probintzia
Gipuzkoa
Udalerria
Beasain
Posta-helbidea
Polígono Industrial Irigoien, Pab. 20-23
Posta-kodea
20200
1. telefonoa
+34 902408888
2. telefonoa
+34 655166424
Helbide elektronikoa
spineda@montte.com
Erregistro-data
2021/07/27
Izen soziala

VERSIA INFRAESTRUCTURAS TI, S.L.

IFK
B48441497
ETEa da
Bai
Egoitza soziala Europar Batasunean
Bai
NUTS kodea
ES213
Probintzia
Bizkaia
Udalerria
Valle de Trápaga-Trapagaran
Posta-helbidea
Polígono industrial Inbisa Pab. 20B
Posta-kodea
48510
1. telefonoa
+34 944724425
Helbide elektronikoa
notificacionesviti.concursos@versia.com
Erregistro-data
2021/07/27
Aurkeztutako lizitatzaileen kop.
2
Enpresa txiki eta ertainetatik jasotako eskaintzen kop.
2
EBko beste estatu kide batzuetatik jasotako eskaintzen kop.
0
Hirugarren herrialdeetatik jasotako eskaintzen kop.
0
Bide elektronikoz jasotako eskaintzen kop.
2
Adjudikazioa
Esleipendunaren eskaintza

Oinarrizko eskaintza

Prezioa, BEZ gabe
59.445,99
Prezioa, BEZarekin
71.929,64
Epea (hilabeteak)
36
Prezio unitarioak
KontzeptuaPrezioa BEZ gabePrezioa BEZarekinEpea (hilabeteak)
Ekipamendua689,72834,5636
Monitoreak169,76205,4136
Teklatuak eta saguak34,6441,9136
SSD Diskoak6072,636
Eramangarriak809,68979,7136
CPU integratua701,57848,936
W10 Lizentziak126,21152,7136
Adjudikazioaren data
2021/10/15
Epea
3 Urteak
Epearen hasiera-data
2021/10/21
Enpresa esleipenduna
Sozietate-izena
VERSIA INFRAESTRUCTURAS TI, S.L.
IFK
B48441497
Gauzatze-leku nagusia EBn
Bai
Gauzatze-leku nagusiaren NUTS kodeak
ES212 - Gipuzkoa (Nagusia)
Litekeena da kontratua azpikontratatzea
Ez
Ebazpen-dokumentuak
Fitxategi mota
Balio-iritzien txotena
Fitxategi mota
Behin betiko ebazpena - Adjudikazio-ebazpena
Fitxategi mota
Mahaiaren akta
KONTRATUA
Kontratuaren kodea
Kontratuaren egoera
Amaituta
IFK
B48441497
Izen soziala
VERSIA INFRAESTRUCTURAS TI, S.L.
Enpres. sina. D/Formalizazioa
2021/10/21
Admin. sina. D
2021/10/21
Kontratatzailearen profilean argitaratu
Bai
Automatikoki argitaratu EBAOn
Ez
Ez dago errekurtsoei buruzko informaziorik
Oraingoa