Joan edukira
Euskadi
Kontratazio Publikoa Euskadin
Kontratatzailearen profila

15/21-B

Badesa, S.A.
Kontratuaren xedea

Ordezko pieza originalak edo bateragarriak hornitzea eta honako ibilgailu hauen konponketa-zerbitzua (HAKO, CMAR, APPLIED, TENAX eta TSM)

Lehen argitalpenaren data
2021/10/06 14:15
Azken argitalpenaren data
2026/07/29 14:43
Espedientea
15/21-B
Kontratu mota
Hornidurak
Izapidetzearen egoera
Historikoa
Kontratuaren aurrekontua, BEZik gabe
27.471,55
Botere adjudikatzailea
Badesa, S.A.
Erakunde sustatzailea

A20361630 - Badesa, S.A.

Lizitazio elektronikoa egiteko web orria
https://www.contratacion.euskadi.eus/KPELicitacion
Kontratuaren xedea

Ordezko pieza originalak edo bateragarriak hornitzea eta honako ibilgailu hauen konponketa-zerbitzua (HAKO, CMAR, APPLIED, TENAX eta TSM)

Espedientea

15/21-B

Kontratu txikia
Ez
Covid-19aren kudeaketarako kontratua
Ez
Suspertze, Eraldaketa eta Erresilientzia Plana
Ez
Adjudikazio-prozedura
Ireki sinplifikatu laburtua
Estatuko Legea
Ley 9/2017
Arauketa harmonizatuaren mende
Ez
Esparru-akordioa
Ez
Eskuratzeko sistema dinamikoa
Ez
Baterako kontratazioa
Ez
Baliabide propioei enkargatzea
Ez
Izapidetzearen egoera
Historikoa
Tramitazioa
Arrunta
Kontratu mota
Hornidurak
Errekurtsoa (Errekurritutako espedientea)
Ez
Lizitazio elektronikoa
Bai
Lizitazio elektronikoa egiteko web orria
KPE lizitazioa
Bai
Komunikazioa

Kontratazio pleguetara sarrera librea, zuzena, osoa eta doan

Botere adjudikatzailea

Badesa, S.A.

NUTS kodea
ES212
Posta helbidea

Egigurentarren, 2 bajo. 20600 Eibar (Gipuzkoa)

Web-helbidea
Erakunde sustatzailea

A20361630 - Badesa, S.A.

Posta-helbidea

Egigurentarren, 2 bajo. 20600 Eibar (Gipuzkoa)

Kontratazio-organoa

Administrazio Kontseilua

Erakunde izapidetzailea

A20361630 - Badesa, S.A.

Posta-helbidea

Egigurentarren, 2 bajo. 20600 Eibar (Gipuzkoa)

Kontratazio-mahaia
Kontrazio Mahia - BADESA
Botere mota
Beste mota bat
Jarduera nagusia

Ingurumena

Beste botere mota bat

Sozietate Anonimo Unipertsonala

Administrazio-harremana

Izen-abizenak

Contacto administrativo

Helbidea

Egigurentarren, 2 bajo. 20600 Eibar (Gipuzkoa)

Web-helbidea
Helbide elektronikoa
debabarrena@debabarrena.eus
Telefonoa
+34 943700200

Harreman teknikoa

Izen-abizenak

Contacto técnico

Helbidea

Egigurentarren, 2 bajo. 20600 Eibar (Gipuzkoa)

Web-helbidea
Helbide elektronikoa
debabarrena@debabarrena.eus
Telefonoa
+34 943700200
Irekitzeko gutxieneko quoruma
2

Mahai/batzordeko kidea

Izena

Silvia Vázquez Bastías

Funtzioa
Idazkari
Helbide elektronikoa

svazquez@debabarrena.eus

Izena

Arrate Orbea Garate

Funtzioa
Ordezko
Helbide elektronikoa

debabarrena@debabarrena.eus

Izena

Raquel Olaizola Cortina

Funtzioa
Ordezko
Helbide elektronikoa

rolaizola@debabarrena.eus

Izena

Iosu Arraiz Aramburu

Funtzioa
Besterik
Helbide elektronikoa

debabarrena@debabarrena.eus

Izena

Nerea Urbieta Gandiaga

Funtzioa
Besterik
Helbide elektronikoa

nurbieta@debabarrena.eus

Errekurtso-organoa
Deskribapena

Gipuzkoako Foru Aldundia

Posta helbidea
Plaza Gipuzkoa s/n. 20004 Donostia-San Sebastián (Gipuzkoa)
Herria
Donostia-San Sebastián
Posta-kodea
20004
Telefonoa
+34 943112111
Helbide elektronikoa
gipuzkoa@gipuzkoa.eus
Nagusia
Bai
Erosketa-zentral batek adjudikatzen du kontratua
Ez
CPV
34913000-0 - Askotariko ordezko piezak (Nagusia)
CPV
50000000-5 - Konponketa- eta mantentze-zerbitzuak
Gauzatze-leku nagusia EBn
Bai
Gauzatze-leku nagusiaren NUTS kodeak
NUTS kodea
ES212 - Gipuzkoa (Nagusia)
Kontratazio Publikoari buruzko Akordioaren babespean dagoen kontratua
Bai
Sortaka zatitzea
Ez
Aldaerak onartzen dira
Ez
Aukerak onartzen dira
Ez
Prezio unitarioak
Bai
Pleguak eskuratzeko modua

https://www.contratacion.euskadi.eus/

Kontratuaren iraupena
2 Urteak
Luzapenak
Ez
Zerbitzua ematea lanbide jakin baten esku uzten da
Ez
Kaudimen ekonomiko eta finantzarioa kontratazio-pleguetan adierazita
Bai
Kaudimen-irizpideak kontratazio-pleguetan ageri dira
Bai
Adjudikatzeko irizpideak

Hainbat irizpide

Kostuari buruzko irizpideak (irizpide bat baino gehiago badaude)
Irizpidea

Ordezko piezak hornitzeko eskaintza ekonomikoa

Ponderazioa
96
Irizpidea

Ordezko piezen bermea

Ponderazioa
4
Irizpidea

Konponketa-zerbitzuaren eskaintza ekonomikoa

Ponderazioa
96
Irizpidea

Konponketen bermea

Ponderazioa
4
Enkante elektronikoa erabiliko da
Ez
Eskaintzak eta parte hartzeko eskaerak aurkezteko lekua
Helbidea

Mediante licitación electrónica

Web-helbidea
Telefonoa
+34 943700200
Eskaintzak edo parte hartzeko eskaerak aurkezteko erabil daitezkeen hizkuntzak
Hizkuntza
ES - Gaztelania
Hizkuntza
EU - Euskara
Eskaintzak katalogo elektroniko gisa aurkeztu behar dira, edo katalogo elektroniko bat eduki behar dute
Ez
Lizitatzaileak eskaintzari eutsi behar dion gutxieneko epea
2 Hilabeteak
Klausula bereziak
Mota

Ingurumenekoak

Esleipen Irizpideak
Ez
Egikaritzeko baldintza bereziak
Bai
Kaudimen teknikoen irizpideak
Ez
Kontratu erreserbatuak
Ez
Beste batzuk
Ez
Mota

Gizarte arlokoak

Esleipen Irizpideak
Ez
Egikaritzeko baldintza bereziak
Ez
Kaudimen teknikoen irizpideak
Ez
Kontratu erreserbatuak
Ez
Beste batzuk
Ez
Mota

Emakume eta gizonen arteko berdintasuna

Esleipen Irizpideak
Ez
Egikaritzeko baldintza bereziak
Ez
Kaudimen teknikoen irizpideak
Ez
Kontratu erreserbatuak
Ez
Beste batzuk
Ez
Mota

Kontsiderazio ekonomikoak

Esleipen Irizpideak
Ez
Egikaritzeko baldintza bereziak
Ez
Kaudimen teknikoen irizpideak
Ez
Kontratu erreserbatuak
Ez
Beste batzuk
Ez
Mota

Berrikuntza

Esleipen Irizpideak
Ez
Egikaritzeko baldintza bereziak
Ez
Kaudimen teknikoen irizpideak
Ez
Kontratu erreserbatuak
Ez
Beste batzuk
Ez
Mota

Beste batzuk

Esleipen Irizpideak
Ez
Egikaritzeko baldintza bereziak
Ez
Kaudimen teknikoen irizpideak
Ez
Kontratu erreserbatuak
Ez
Beste batzuk
Ez
Mota

Datuen babesa

Esleipen Irizpideak
Ez
Egikaritzeko baldintza bereziak
Ez
Kaudimen teknikoen irizpideak
Ez
Kontratu erreserbatuak
Ez
Beste batzuk
Ez
Lantegi babestuetarako erreserbatua
Ez
Enplegu babestuko programa batean egikaritzeko
Ez
Nahitaezkoa da kontratua betearazteko adjudikatutako langileen izenak eta lanbide-kualifikazioak ematea
Ez
Fitxategiko oharrak

Ebazpenaren atalean, "Prezioa BEZik gabe" eta "prezioa BEZarekin" dioen lekuan, "Aurrekontua BEZik gabe" eta "aurrekontua BEZarekin" esan behar du.

Aldizkako kontratuak dira
Ez
Eskari elektronikoa erabiliko da.
Ez
Fakturazio elektronikoa onartuko da
Ez
Ordainketa elektronikoa erabiliko da
Ez
Zenbatetsitako balioa

27.471,55

Kontratuaren aurrekontua, BEZik gabe
27.471,55
Kontratuaren aurrekontua, BEZa barne
33.240,57
EBren funtsekin finantzatuta
Ez
Kontratuko aurrekontuaren BEZa(k)
Kontzeptua
BEZa
BEZ mota
21 %, BEZaren tasa orokorra
Prezio unitarioak
Kontzeptua

Cable de trampilla para Hako CM 1200

CPV
Askotariko ordezko piezak
Prezioa, BEZarekin
185,94
Prezioa, BEZ gabe
153,67
Kontzeptua

Tubo aspiración para Hako 1250

CPV
Askotariko ordezko piezak
Prezioa, BEZarekin
268,02
Prezioa, BEZ gabe
221,5
Kontzeptua

Botones 116154 para Hako 1250

CPV
Askotariko ordezko piezak
Prezioa, BEZarekin
106,12
Prezioa, BEZ gabe
87,7
Kontzeptua

Boquillas para Cmar NC 250R

CPV
Askotariko ordezko piezak
Prezioa, BEZarekin
21,86
Prezioa, BEZ gabe
18,07
Kontzeptua

Boquillas para cúpula manual

CPV
Askotariko ordezko piezak
Prezioa, BEZarekin
32
Prezioa, BEZ gabe
26,45
Kontzeptua

Brazo cúpula para Cmar NC 250R

CPV
Askotariko ordezko piezak
Prezioa, BEZarekin
97,56
Prezioa, BEZ gabe
80,63
Kontzeptua

Kit goma para Cmar NC 250R

CPV
Askotariko ordezko piezak
Prezioa, BEZarekin
137,15
Prezioa, BEZ gabe
113,35
Kontzeptua

Cable freno de mano para Hako 1250

CPV
Askotariko ordezko piezak
Prezioa, BEZarekin
155,15
Prezioa, BEZ gabe
128,22
Kontzeptua

Ruedas tobera para Hako 1250

CPV
Askotariko ordezko piezak
Prezioa, BEZarekin
72,72
Prezioa, BEZ gabe
60,1
Kontzeptua

Cable HA-114-024 para Hako CM 1200

CPV
Askotariko ordezko piezak
Prezioa, BEZarekin
196,14
Prezioa, BEZ gabe
162,1
Kontzeptua

Cable HA-116-624 para Hako Cm 1200

CPV
Askotariko ordezko piezak
Prezioa, BEZarekin
144,72
Prezioa, BEZ gabe
119,6
Kontzeptua

Alternador para Hako Cm 1200

CPV
Askotariko ordezko piezak
Prezioa, BEZarekin
684,5
Prezioa, BEZ gabe
565,7
Kontzeptua

Filtro turbina para Cmar NC 250R

CPV
Askotariko ordezko piezak
Prezioa, BEZarekin
92,38
Prezioa, BEZ gabe
76,35
Kontzeptua

Motor cepillo para Hako CM 1200

CPV
Askotariko ordezko piezak
Prezioa, BEZarekin
626,38
Prezioa, BEZ gabe
517,67
Kontzeptua

Correas turbina para Cmar NC 250R

CPV
Askotariko ordezko piezak
Prezioa, BEZarekin
35,33
Prezioa, BEZ gabe
29,2
Kontzeptua

Ref. 114024 Cable para Hako 1250

CPV
Askotariko ordezko piezak
Prezioa, BEZarekin
196,14
Prezioa, BEZ gabe
162,1
Kontzeptua

Piloto citymaster trasero para Hako

CPV
Askotariko ordezko piezak
Prezioa, BEZarekin
64,31
Prezioa, BEZ gabe
53,15
Kontzeptua

Placa electrónica para Hako 1250

CPV
Askotariko ordezko piezak
Prezioa, BEZarekin
1.033,41
Prezioa, BEZ gabe
854,06
Kontzeptua

Cepillo para cúpula Mosmatic

CPV
Askotariko ordezko piezak
Prezioa, BEZarekin
229,42
Prezioa, BEZ gabe
189,6
Kontzeptua

Filtro para Cmar NCR286

CPV
Askotariko ordezko piezak
Prezioa, BEZarekin
72,78
Prezioa, BEZ gabe
60,15
Kontzeptua

Retrovisor para Hako CM 2000

CPV
Askotariko ordezko piezak
Prezioa, BEZarekin
139,88
Prezioa, BEZ gabe
115,6
Kontzeptua

Brazo para Hako Cm 2000

CPV
Askotariko ordezko piezak
Prezioa, BEZarekin
126,2
Prezioa, BEZ gabe
104,3
Kontzeptua

Ordu-tarifa

CPV
Konponketa- eta mantentze-zerbitzuak
Prezioa, BEZarekin
54,45
Prezioa, BEZ gabe
45
Behin-behineko bermea
Ez
Behin betiko bermea
Ez
Fitxategiak
Fitxategiaren izena
Fitxategi mota
Administrazio-klausula partikularren agiria
Fitxategiaren izena
Fitxategi mota
Beste batzuk
Fitxategiko oharrak

Loteka ez lizitatzea justifikatzen duen txostena

Fitxategiaren izena
Fitxategi mota
Beste batzuk
Fitxategiko oharrak

Idazkariaren txostena

Fitxategiaren izena
Fitxategi mota
Espedientea onartzea
Fitxategiaren izena
Fitxategi mota
Justifikazio-memoria
Fitxategiaren izena
Fitxategi mota
Oinarri teknikoen agiria
Ez dago loteei buruzko informaziorik
Eskaintzak edo parte hartzeko eskabideak aurkezteko muga-eguna
2021/10/21 14:00
Plikak irekitzea Gutun-azal bakarra
Deskribapena

Administrazio-dokumentazioa, eskaintza ekonomikoa eta formulak aplikatuz ebaluatu daitekeen dokumentazioa

Irekitze-data
2021/10/22 08:00
Publikoa
Ez
Lekua

Egiguren tarren, 2 - behea (20600) Eibar

Pertsona baimenduei eta irekitzeko prozedurari buruzko informazioa

Kontratazio Mahaiaren kideak

Mahaiaren/batzordearen erabakiak
Deskribapena

2021eko urriaren 22ko Kontratazio Mahaiaren akta

Fitxategia
Deskribapena

2021eko urriaren 25eko Kontratazio Mahaiaren akta

Fitxategia
Beste batzuk
Kontzeptua

2021eko urriak 22ko Kontratazio Mahaiaren deialdia

Fitxategia
Kontzeptua

2021eko urriaren 25eko eskaintzak baloratzeko txosten teknikoa

Fitxategia
Enpresa lizitatzaileak
Izen soziala

ARRIZABAL

IFK
B75232686
ETEa da
Bai
Egoitza soziala Europar Batasunean
Bai
NUTS kodea
ES212
Probintzia
Gipuzkoa
Udalerria
Elgoibar
Posta-helbidea
poligono industrial olaso calle olasope 14
Posta-kodea
20870
1. telefonoa
+34 943740866
2. telefonoa
+34 620276124
Helbide elektronikoa
arrizabal@arrizabal.com
Erregistro-data
2021/10/08
Aurkeztutako lizitatzaileen kop.
1
Enpresa txiki eta ertainetatik jasotako eskaintzen kop.
1
EBko beste estatu kide batzuetatik jasotako eskaintzen kop.
0
Hirugarren herrialdeetatik jasotako eskaintzen kop.
0
Bide elektronikoz jasotako eskaintzen kop.
1
Adjudikazioa
Esleipendunaren eskaintza

Oinarrizko eskaintza

Prezioa, BEZ gabe
27.471,55
Prezioa, BEZarekin
33.240,57
Epea (hilabeteak)
24
Prezio unitarioak
KontzeptuaPrezioa BEZ gabePrezioa BEZarekinEpea (hilabeteak)
Cable de trampilla para Hako CM 120070,785,5524
Tubo aspiración para Hako 1250102123,4224
Botones 116154 para Hako 125046,9556,8124
Boquillas para Cmar NC 250R11,4213,8224
Boquillas para cúpula manual23,1528,0124
Brazo cúpula para Cmar NC 250R66,580,4624
Kit goma para Cmar NC 250R99,16119,9824
Cable freno de mano para Hako 125086,32104,4524
Ruedas tobera para Hako 125036,6844,3824
Cable HA-114-024 para Hako CM 120062,6875,8424
Cable HA-116-624 para Hako Cm 120056,5568,4224
Alternador para Hako Cm 1200492,58596,0224
Filtro turbina para Cmar NC 250R66,880,8324
Motor cepillo para Hako CM 1200110133,124
Correas turbina para Cmar NC 250R20,5124,8224
Ref. 114024 Cable para Hako 125062,6875,8424
Piloto citymaster trasero para Hako31,0837,6124
Placa electrónica para Hako 1250526,88637,5224
Cepillo para cúpula Mosmatic165,9200,7424
Filtro para Cmar NCR28652,6363,6824
Retrovisor para Hako CM 200035,3842,8124
Brazo para Hako Cm 200066,2780,1824
Ordu-tarifa4352,0324
Adjudikazioaren data
2021/11/24
Epea
2 Urteak
Epearen hasiera-data
2022/01/01
Enpresa esleipenduna
Sozietate-izena
ARRIZABAL
IFK
B75232686
Gauzatze-leku nagusia EBn
Bai
Gauzatze-leku nagusiaren NUTS kodeak
ES212 - Gipuzkoa (Nagusia)
Prezioari buruzko oharrak
Ebazpenaren atalean, "Prezioa BEZik gabe" eta "prezioa BEZarekin" dioen lekuan, "Aurrekontua BEZik gabe" eta "aurrekontua BEZarekin" esan behar du.
Litekeena da kontratua azpikontratatzea
Ez
Ebazpen-dokumentuak
Fitxategiaren izena
Fitxategi mota
Behin betiko ebazpena - Adjudikazio-ebazpena
Fitxategiko oharrak

Ebazpenaren atalean, "Prezioa BEZik gabe" eta "prezioa BEZarekin" dioen lekuan, "Aurrekontua BEZik gabe" eta "aurrekontua BEZarekin" esan behar du.

Fitxategiaren izena
Fitxategi mota
Beste batzuk
Fitxategiko oharrak

Kontratua

Fitxategiaren izena
Fitxategi mota
Mahaiaren akta
KONTRATUA
Kontratuaren kodea
Kontratuaren egoera
Amaituta
IFK
B75232686
Izen soziala
ARRIZABAL
Enpres. sina. D/Formalizazioa
2021/12/16
Admin. sina. D
2021/12/16
Kontratatzailearen profilean argitaratu
Bai
Automatikoki argitaratu EBAOn
Ez
Ez dago errekurtsoei buruzko informaziorik
Oraingoa